• Ballady i Romanse 2022

• Miło nam poinformować, iż otrzymaliśmy specjalne podziękowanie za udział w tegorocznym Narodowym Czytaniu od Prezydenta Andrzeja Dudy i jego żony Agaty Kornhauser-Dudy oraz specjalny egzemplarz BALLAD I ROMANSÓW Adama Mickiewicza.

Narodowe Czytanie na stałe zagościło w kalendarzu uroczystości naszego przedszkola. W Dzień Edukacji Narodowej rodzice, dziadkowie i personel zaprezentowali dzieciom fragmenty Ballad i Romansów Adama Mickiewicza. Narodowe czytanie to piękna akcja, która łączy całą społeczność przedszkolną. To jedno z wielu wydarzeń, którego celem jest propagowanie czytelnictwa wśród małych Mielczan.

Serdecznie dziękujemy za udział w Narodowym Czytaniu pani Magdalenie T. mamusi Kornelki, panu Romanowi M. tatusiowi Aurelki oraz pani Danucie R. babci Amelki i Lili.