• Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

• Życzymy Wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Wasze serca spokojem i radością.

Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka towarzyszy Wam przez całe Wasze życie, a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe życzenia spełniają się w każdym momencie.

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy

Przedszkola Miejskiego Nr 6 w Mielcu

• Świąteczna wizyta

• Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przedstawiciele Przedszkola Miejskiego nr 6 obdarowali Urząd Miejski w Mielcu oraz Starostwo Powiatowe symbolicznymi upominkami. Ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci i rodziców z darów lasu przyjęli: Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski, Zastępca Prezydenta Adriana Miłoś, Kierownik ds. Przedszkoli Patrycja Mądry oraz Starosta Stanisław Lonczak. Wizyta była również okazją do złożenia świątecznych życzeń w imieniu całej społeczności przedszkolnej. Jeszcze raz życzymy Wesołych Świąt!

• "LAS ŁĄCZY NAS" - BYLIŚMY NA POWIATOWYM JARMARKU ŚWIĄTECZNYM

• W dniu 11 grudnia 2022 r. Nasze Przedszkole wraz z Nadleśnictwem Tuszyma wzięło udział w Powiatowym Jarmarku Świątecznym. W ramach projektu „Las łączy nas” można było nabyć na naszym stoisku przepiękne dekoracje świąteczne wykonane z darów lasu przez przedszkolaków i ich rodziców. Były to m.in. choinki, bombki, stroiki, anioły oraz bałwany. Cały dochód z kiermaszu przekazany zostanie na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Mielcu.

• Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "Las Przyjacielem Nas"

• Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali prace plastyczne na nasz konkurs. Nadesłano 63 prace z całej Polski, spośród nich komisja konkursowa wyłoniła laureatów.

I miejsce

Florentyna Smugowska (5 lat) Przedszkole Miejskie nr 15 w Bytomiu im. Misia Uszatka

Aleksandra Mantorska (6 lat) Przedszkole nr 33 w Elblągu

Nikola Kumięga (6 lat) Przedszkole nr 16 w Koszalinie

Serdecznie dziękujemy za tak liczny odzew, wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy. Dla zwycięzców szykujemy nagrody, które zostaną przesłane do Waszych placówek. Każdy biorący udział w konkursie otrzyma drogą emailową podziękowanie dla dziecka i nauczyciela za udział w konkursie.