• Moralność Pani Dulskiej 2021

• Czytanie może sprawiać dużą przyjemność, a przy tym być źródłem wspaniałej zabawy. Tak było w naszym przedszkolu podczas akcji Narodowego Czytania. Przedszkolaki, pracownicy placówki wraz z Zastępcą Prezydenta miasta Mielca - Panią Adrianą Miłoś oraz Przewodniczącym Rady Miejskiej - Panem Bogdanem Bieńkiem nie tylko słuchali czytanych fragmentów "Moralności Pani Dulskiej", lecz także wzięli udział w zabawie przygotowanej przez przedszkolaków. Uroczystość uświetnił film pt. "Mielczanie Czytają", w realizację, którego zaangażowały się osoby zaprzyjaźnione z naszym przedszkolem, za co serdecznie dziękujemy. Nie sposób nie wspomnieć o pięknej dekoracji - wspaniałych kapeluszach. Zostały one przygotowane przez dzieci i rodziców w ramach konkursu plastycznego "Kapelusz Pani Dulskiej". Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Państwa kreatywności i pomysłowości.

MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ - Obrazek 1