• SPOTKANIE Z ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM ODBĘDZIE SIĘ TRADYCYJNIE

6 GRUDNIA (WTOREK).

W TYM DNIU UBIERAMY SIĘ NA CZERWONO I ZAKŁADAMY MIKOŁAJKOWE CZAPKI. BĘDZIEMY SIĘ BAWIĆ, ŚPIEWAĆ I TAŃCZYĆ!

• ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI I ARTYKUŁÓW CHEMICZNYCH

• Wraz ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia chcemy, jak co roku wspomóc Schronisko im. Brata Alberta w Mielcu, które znajduje się w bardzo trudnej sytuacji materialnej.

Serdecznie prosimy o wsparcie naszej akcji charytatywnej, która ma na celu wspomóc bezdomnych, aby godnie i radośnie przeżyli nadchodzące święta.

Prosimy przynosić produkty spożywczo-cukiernicze, kosmetyczno-chemiczne, które zostaną podarowane pensjonariuszom Domu Brata Alberta w okresie przedświątecznym.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

• "Podkarpacki Niebieski Marsz" z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka

• W poniedziałek 21 listopada nasze przedszkole wzięło udział w IV edycji "Podkarpackiego Niebieskiego Marszu" z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka to dzień radosny, ale zawiera ważne przesłanie traktujące o empatii, wrażliwości i podmiotowości młodego człowieka.

Zapraszamy do videorelacji z tego wydarzenia.

• KONKURS FOTOGRAFICZNY PT. "CZTERY PORY ROKU"

•     Serdecznie zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. "Cztery pory roku".

Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęć dziecka przedstawiających piękno przyrody w każdej porze roku.

Prosimy o wykonanie 1 kolażu zdjęć w dowolnym formacie i przyniesienie pracy do końca maja 2023.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu 2023.

• #HeartChallenge „RAZEM DLA FILIPKA”

Dziękujemy za nominację Przedszkolu Miejskiemu nr 13 w Mielcu.

Celem akcji jest pomoc w zbiórce środków na pilną operację dla Filipka Biesia z gminy Przecław. Rehabilitacja jest niewystarczająca. Potrzebna jest kosztowna operacja.

Zasady akcji:

1. Nominowana jednostka lub inny podmiot wykonuje zadanie i w ciągu 48h wrzuca filmik na swój funpage oraz wpłaca symboliczną kwotę (min. 10,00zł) na konto zbiórki dla Filipa (45 2490 1028 3587 1000 0022 6241). Następnie nominuje się do wyzwania 3 jednostki, podmioty, bądź osoby.

2. Nominowany, który nie podjął wyzwania wpłaca na powyższe konto min. 20,00 zł.

3. Podczas zadania należy wykonać 10 pompek, przysiadów przez dowolną ilość uczestników.

Liczy się każda złotówka!

Do zadania - nominujemy:

PRZEDSZKOLA NALEŻĄCE DO SIECI PLACÓWEK PROMUJĄCYCH ZDROWIE:

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 W MIELCU

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 4 W MIELCU

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 8 W MIELCU

• Rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu pt. "WSPÓLNY RODZINNY RELAKS".

•    9 listopada w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu fotograficznego pt. "Wspólny rodzinny relaks".

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i wykonanie pięknych, oryginalnych, pełnych ciepła wakacyjnych wspomnień zdjęć.

Wszyscy zdobyli 1 miejsce!

Serdecznie gratulujemy!

• GRATULACJE DLA MIŁOSZA

• Gratulacje dla Miłosza D., który w ogólnopolskim konkursie pt. „Cyfrowa jesień” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 66 w Łodzi zajął I miejsce.

Celem głównym konkursu plastycznego było rozwijanie umiejętności z zakresu korzystania z zasobów TIK. Kształtowanie umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami; kształtowanie umiejętności obsługi programem Paint: kształtowanie aktywności twórczej; kształtowanie poczucia estetyki.

• NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

• W DNIU 10.11.2022r. (czwartek) PROSIMY UBRAĆ DZIECI ELEGANCKO W BARWY OJCZYSTE – BIAŁO-CZERWONE.

W TYM DNIU BĘDZIEMY OBCHODZIĆ NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI ORAZ TRADYCYJNIE WSZYSCY ODŚPIEWAMY HYMN PAŃSTWOWY.