• PIKNIK RODZINNY

• W dniu 26.05.2022r. w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny pt. „Witaminki dla rodzinki”.

Zapraszamy na video relacje

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i współorganizowanie Naszego Pikniku Rodzinnego a w szczególności:

- Rodzicom Mateusza i Zuzi,

- Rodzicom Oli i Marysi,

- mamie Ali i Wiktorii,

- tatusiom obsługującym grilla,

- tatusiowi Natalki za wykonanie profesjonalnych zdjęć,

- oraz pani Ani Dręga ze Studia Tańca Elipsa.

• DZIĘKUJEMY

•   💚 💚💚Społeczność Przedszkola Miejskiego Nr 6 w Mielcu serdecznie dziękuje Rodzicom Milenki B. za otrzymany prezent od Eko. gospodarstwo ogrodnicze.  💚 💚💚

• UWAGA! UWAGA! UWAGA!

• DRODZY RODZICE!

FESTYN RODZINNY Z OKAZJI DNIA MAMY, TATY I DZIECKA ZOSTAJE PRZEŁOŻONY NA DZIEŃ 26.05.2022r. (tj. jutro) na godz. 16:00 z powodu deszczowej pogody.

Prosimy o przyniesienie smacznych przekąsek i owoców.

ZAPRASZAMY!

• KONKURS RECYTATORSKI

• W dniu 19 maja w Przedszkolu Miejskim Nr 2 w Mielcu odbył się IX Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem: „Kulturalny przedszkolak, czyli savoire vivre w poezji dziecięcej" 😀

Brawo👏 Dla Jadwigi W., która wspaniale zaprezentowała się przed publicznością.

Udział w konkursie wzięły dzieci z 12 mieleckich przedszkoli.

Poziom był tak wysoki, że jury zgodnie zdecydowało, iż wszystkie występujące w konkursie dzieci zdobyły I miejsce

• FESTYN RODZINNY

•    Serdecznie zapraszamy Dzieci i Rodziców na FESTYN RODZINNY Z OKAZJI DNIA MAMY, TATY I DZIECKA w dniu  25.05 (środa) o godz. 16:00.

Prosimy o przyniesienie smacznych przekąsek i owoców.

W razie niepogody piknik zostanie przełożony na inny termin.

ZAPRASZAMY!

• WAŻNE!!! DYŻUR WAKACYJNY

• W roku szkolnym 2021/2022 dyżur wakacyjny pełnią następujące przedszkola:

od 1.07.2022r. do 31.07.2022r.

Przedszkole Miejskie Nr 4 ul. Spółdzielcza 2, 39-300 Mielec

od 1.08.2022r. do 31.08.2022r.

Przedszkole Miejskie Nr 6 ul. Piotra Skargi 15, 39-300 Mielec

Zapisy dzieci (w poszczególnych grupach) trwają do 31 maja.

Zapisy dotyczą dzieci rodziców obydwojga pracujących w tym okresie.

• KONKURS CYFROWE JAJKO WIELKANOCNE

• Gratulacje dla Mileny B., która w ogólnopolskim konkursie pt. „Cyfrowe Jajko Wielkanocne” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 66 w Łodzi zajęła III miejsce.

W konkursie wzięło udział sześcioro dzieci z naszego przedszkola, które samodzielnie  stworzyły swoje cyfrowe pisanki na tablecie graficznym.

Głównym celem konkursu plastycznego pod hasłem „CYFROWE JAJKO WIELKANOCNE” było rozwijanie umiejętności z zakresu korzystania z zasobów TIK. Kształtowanie umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami; kształtowanie umiejętności obsługi programem Paint (lub innym znanym dziecku); kształtowanie aktywności twórczej; kształtowanie poczucia estetyki.

• „MOJA MIEJSCOWOŚĆ – TU MIESZKAM, UCZĘ SIĘ I BAWIĘ

• Brawo dla naszych przedszkolaków, którzy w ogólnopolskim konkursie pt.

„MOJA MIEJSCOWOŚĆ – TU MIESZKAM, UCZĘ SIĘ I BAWIĘ” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. św. Kingi w Podstolicach otrzymali WYRÓŻNIENIE.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu i opracowaniu książki tematycznej w formie lapbooka, zawierającą różnorodne wiadomości i ciekawostki związane ze swoją miejscowością.

• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA

•    29 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Tańca. Spędziliśmy ten dzień z tancerką i właścicielką STUDIO TAŃCA ELIPSA panią Anią Dręgą. Był to wspaniale spędzony czas, przepiękny występ w wykonaniu pani Ani, który zrobił olbrzymie wrażenie na przedszkolakach, występ dziewczynek z grupy VI i V, wspólne tańce oraz taneczne elementy akrobatyki. Była to niezwykła lekcja gdzie dzieci bliżej poznały zawód tancerza.

Serdecznie dziękujemy za wizytę w naszym przedszkolu, a także za możliwość odbycia zajęć akrobatyczno-tanecznych w Pani Studio Tańca 🧡