• SPECJALISTYCZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W MIELCU ZAPRASZA NA BEZPŁATNE SEMINARIA

•    Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna w Mielcu zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne seminarium, poświęcone problematyce rodziny, rodzicielstwa, wychowania i rozwoju dzieci. Spotkania odbywają się siedzibie Poradni w godzinach popołudniowych (zapisy nie wymagana). Spotkania prowadzone przez doświadczonych psychologów i psychoterapeutów.

PAŹDZIERNIK  – 10.10.2022  (poniedziałek) godz. 16.30 – 18.00

Czy komórka to cały mój świat? - jakie potrzeby realizujemy w sieci.

LISTOPAD – 07.11.2022  (poniedziałek) godz. 16.30 – 18.00

Zaburzenia lękowe u dzieci i młodzieży – jak sobie z nimi radzić

GRUDZIEŃ -  12.12.2022 (poniedziałek) godz. 16.30 – 18.00

Problemowe zachowania dzieci i młodzieży w poszczególnych etapach rozwoju

STYCZEŃ – 09.01.2023 (poniedziałek)  godz. 16.30 – 18.00

Nastolatek w domu – czyli problemy okresu dorastania jako wyzwanie dla rodzica.

LUTY –  06.02.2023  (poniedziałek) godz. 16.30 – 18.00

Zaburzenia nastroju u dzieci i młodzieży – stany depresyjne, izolacja – sygnały ostrzegawcze

MARZEC – 06.03.2023 (poniedziałek)  godz. 16.30 – 18.00

Rozpad rodziny – jak pomóc dziecku przetrwać trudne chwile i poradzić sobie ze stratą.

KWIECIEŃ – 03.04.2023  (poniedziałek) godz. 16.30 – 18.00

Rozwój psychoseksualny dzieci i młodzieży.

MAJ – 08.05.2023  (poniedziałek) godz. 16.30 – 18.00

Emocje na talerzu czyli o zaburzeniach jedzenia – sygnały ostrzegawcze

CZERWIEC – 05.06.2023 (poniedziałek)  godz. 16.30 – 18.00

Emocje przyjaciel czy wróg ?– jak radzić sobie ze złością, smutkiem, lękiem dziecka

• II MIELECKI BIEG PRZEDSZKOLAKA

• 20 września dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w II Mieleckim Biegu Przedszkolaka, który połączony był z obchodami Dnia Przedszkolaka oraz Europejskim Tygodniem Sportu. Zawody odbyły się na bieżni hali Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec. Były sportowe emocje i świetna zabawa. Wszystkim zawodnikom reprezentującym nasze przedszkole serdecznie gratulujemy kondycji oraz sportowego ducha.

• Ważne !!! Dzień Predszkolaka

Ze względu na deszczową aurę i niesprzyjające prognozy pogody przekładamy „Dzień przedszkolaka” na 26 września tj. poniedziałek.

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• W środę 21 września 2022r. odbędzie się w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka pod hasłem: „Czuj, czuj czuwaj”.

Prosimy Rodziców o przyniesienie w środę (21 września) rano owoców, z których dzieci przygotują zdrowy owocowy tort.

• MOPS - pomoc w formie bezpłatnych posiłków

•    Informujemy o możliwości ubiegania się o pomoc w formie bezpłatnych posiłków dla dzieci. Wsparcie może zostać udzielone osobom spełniającym warunki otrzymania pomocy wskazane w ustawie z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej oraz spełniającym kryterium dochodowe o którym mowa w art. 8 w/w ustawy tj. w przypadku rodziny 150% kryterium dochodowego na osobę w rodzinie czyli 900,00 zł.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 17 787 56 00 lub w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu, gdzie również należy składać wnioski.