• SPOTKANIE ADAPTACYJNE

• Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dzieci (nowoprzyjęte) z oddziału I "WITAMINKI" oraz oddziału II "CZYŚCIOSZKI" (dzieci nowoprzyjęte) na spotkanie adaptacyjne, które odbędzie się 25 sierpnia 2022 roku (czwartek) o godzinie 16:00.

• WAKACYJNY RODZINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

•     SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW WRAZ Z DZIEĆMI DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WAKACYJNYM RODZINNYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM PT. „WSPÓLNY RODZINNY RELAKS”.

ZADANIEM UCZESTNIKÓW KONKURSU JEST WYKONANIE ZDJĘCIA W DOWOLNYM FORMACIE I PRZYNIESIENIE PRACY DO PRZEDSZKOLA PO WAKACJACH DO DNIA 30.09.2022R.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NASTĄPI 10.10.2022R.

• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PRZEDSZKOLI MIEJSKICH W MIELCU

•      20 czerwca 2022 r. ruszy rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli miejskich na rok szk. 2022/23.

To szansa dla tych osób, których dzieci nie znalazły miejsca w placówce w pierwszym naborze. Podczas rekrutacji uzupełniającej prowadzony będzie nabór tylko do tych przedszkoli, w których pozostały wolne miejsca.

Mogą w niej wziąć udział tylko dzieci zamieszkałe w Mielcu. Rekrutacja prowadzona będzie w terminach określonych w poniższym harmonogramie.

Włączenie się w rekrutację musi nastąpić pomiędzy datą rozpoczęcia etapu składania wniosków o przyjęcie a datą zakończenia tego etapu.

Poniżej w harmonogramie znajduję się informacja o wolnych miejscach i liczbie wolnych miejsc do poszczególnych przedszkoli w Mielcu.

INFORMACJE_REKRUTACJA_UZUPELNIAJaCA_DO_PRZEDSZKOLI_448_KB.pdf