• AKADEMIA LEŚNYCH DETEKTYWÓW

•    21 października w ramach projektu „Las łączy nas” zrealizowane zostało pierwsze wspólne działanie pod hasłem „Akademia Leśnych Detektywów”. Przedstawiciele ze wszystkich przedszkoli miejskich reprezentowali swoją placówkę podczas zmagań w grze terenowej zorganizowanej w Szkółce Leśnej Nadleśnictwa Tuszyma.

Podchody poprzedzone zostały pogadanką przeprowadzoną przez leśnika Łukasza Szatan, który wspiera nasz projekt swoim doświadczeniem. Wszyscy zaproszeni goście: Prezydent Adriana Miłoś, Kierownik Ds. Przedszkoli Patrycja Mądry oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Tuszyma Eryk Maziarski zaszczycili przedszkolaków swoją obecnością i wsparli drużyny wiedzą w niełatwych zadaniach. Całej zabawie towarzyszył zaprzyjaźniony miś Gustaw, który dopingował zawodników. Zapraszamy do galerii i videorelacji.

• NARODOWE CZYTANIE

• Miło nam poinformować, iż otrzymaliśmy specjalne podziękowanie za udział w tegorocznym Narodowym Czytaniu od Prezydenta Andrzeja Dudy i jego żony Agaty Kornhauser-Dudy oraz specjalny egzemplarz BALLAD I ROMANSÓW Adama Mickiewicza.

Narodowe Czytanie na stałe zagościło w kalendarzu uroczystości naszego przedszkola. W Dzień Edukacji Narodowej rodzice, dziadkowie i personel zaprezentowali dzieciom fragmenty Ballad i Romansów Adama Mickiewicza. Narodowe czytanie to piękna akcja, która łączy całą społeczność przedszkolną. To jedno z wielu wydarzeń, którego celem jest propagowanie czytelnictwa wśród małych Mielczan.

Serdecznie dziękujemy za udział w Narodowym Czytaniu pani Magdalenie T. mamusi Kornelki, panu Romanowi M. tatusiowi Aurelki oraz pani Danucie R. babci Amelki i Lili.

• LAS ŁĄCZY NAS

• Nasze przedszkole realizuje projekt „Las łączy nas”, który ma na celu  upowszechnianie edukacji przyrodniczej, leśnej a także m.in. rozwijanie wyobraźni, koncentracji uwagi i zdolności twórczego myślenia wśród najmłodszych.

Zapraszamy do udziału wszystkie mieleckie przedszkola publiczne.

Więcej o naszym projekcie w linku poniżej

LAS ŁĄCZY NAS - Radio Leliwa

• KONCERT MOBILNEJ FILHARMONI

• W dniu 11.10.2022r. tj. wtorek będziemy uczestniczyć w koncercie Mobilnej  Filharmoni pt. „CZA-CZA Z CHOPINEM, SAMBA Z BEETHOVENEM”.

Prosimy o wpłaty do wychowawcy grup.